logo    Gabriel KARA - AUTO GATTI  Váš partner pre lakovanie.  Ceny sú viditeľné až po prihlásení. 

Ceny sú viditeľné len pre registrovaných užívateľov. Po registrácií sa Vaše konto stane aktívne do 24 hodín budete o tom oboznámený e-mailom.

         

Wonder Wash

img

 

Číslo produktu: 005
Výrobca: Frescura
EAN kod: 1121.1.25 Kg

ACTIVE FOAM Aktívna pena Wonder Wash BLIZ koncentrát. Vysoká čistiaca sila aj na mastnoty. Vysoko penivý. Lahko preplachovateľné. Bezdotykový čistiaci prostriedok.

Ideálny čistiaci prostriedok pre umývacie linky, samoobslužné umývacie boxy a na umývanie s vysokotlakovými strojomi. Pôsobí okamžite na všetky druhy znečistenia.

Aktívna pena je chemický čistiaci prípravok, ktorý patrí medzi bezdotykové umývanie a je určený na odstraňovanie silne prilnavých nečistôt z rôznych povrchov alebo silne znečistené plôch (napr. karosérie vozidiel). Čaro aktívnej peny je v jednoduchosti použitia a v rýchlosti aplikácie nie je potrebné použiť špongiu ani kefu na umývanie. Tento spôsob čistenia je vhodný okrem osobných vozidiel aj pre čistenie kamiónov, prívesov a poľnohospodárskej techniky. Spôsob aplikovania je na suchý čistený povrch v podobe hustej peny. Zabezpečuje podstatne dlhší čas pôsobenia, na karosérii ako obyčajný šampón, ktorý okamžite stečie z karosérie. Tým, že aktívna pena má dlhší čas na pôsobenia, dokáže odstrániť aj silné znečistenie na karosérii za použitia podstatne menšieho množstva prostriedku a vody.

 

 

              Ručné použitie

Sila aplikácie

 Wonder Wash : voda

       %

Silné

       1:30 - 1:40

  3,5 - 2,5 

Stredné

       1:40 - 1:50 

 

   2,5 - 2

 

Slabé

       1:50 - 1:100

    2 - 1

 

          Automatické systémy

Sila aplikácie

             ml/auto

   %

Silné

                40

        2

Stredné

                30

      1,5

Slabé

               15

     0,75

NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

Nebol zatiaľ pridaný žiadny názor. Pridajte svoj názor alebo dotaz ako prvý.

MDVlMT