logo    Gabriel KARA - AUTO GATTI  Váš partner pre lakovanie.  Ceny sú viditeľné až po prihlásení. 

Ceny sú viditeľné len pre registrovaných užívateľov. Po registrácií sa Vaše konto stane aktívne do 24 hodín budete o tom oboznámený e-mailom.

 


Úvod »» 3M Paint Defender Spray Film!- tekutá fólia


        

3M Paint Defender Spray Film!- tekutá fólia

img

 

Číslo produktu: 90001
Výrobca: 3M

Čo to je za produkt? 
3M Paint Defender Spray Film chráni lak automobilu na všetkých miestach, kde je to potrebné. Ochraňuje lak pred poškodením od kamienkov, chrobákov, piesku a iných každodenných ohrození. Tento „Urob si sám“ produkt je jednoduchý na nanášanie a vyschne na vrstvu číreho dlhotrvácneho filmu, ktorý dodá šmu automobilu neviditeľnú ochranu na cestách. 

Jednoduché nanášanie 
Tento produkt prináša ochranu šho automobilu do Vašich vlastných rúk. 3M Paint Defender Spray Film je navrhnutý pre každého, dokonca na použitie z pohodlia šho domova. Produkt má len veľmi jemný zápach a je rozpustný vo vode, pre jednoduché čistenie. Na správne nanesenie filmu si prosím dôkladne prečítajte priložený návod na použitie! 1 balenie aerosólového spreju Vám vystačí v priemere na odporúčané 3 vrstvy na plochu 300 – 370 cm2. Na obrázku si pozrite, koľko balení sa odporúča na ktorú aplikáciu: 

 

Dlhotrvácna ochrana 
3M Paint Defender Spray Film vydrží po dobu 1 roka, a ochráni každý lakovaný povrch pred každodennými nástrahami. S týmto sprejom si v pokoji vychutnajte každodennú jazdu automobilom. Tekutý sprej vyschne do vrstvy neviditeľného filmu, ktorý je bezpečný na akýkoľvek lak a ľahko odstrániteľný, keď to bude potrebné. 
 

Odstránenie filmu 
Tento jednocho nanášateľný sprej je takisto aj veľmi jednoduché odstrániť z povrchu laku. Nepotrebujete žiadne nástroje, iba načnite kraj filmuVaším nechtom, a olúpte film z povrchu rukami. Povrch ochranného filmu môžete umývať a voskovať ako zvyšok šho vozidla. A vďaka svojmu špeciálnemu zloženiu 3M Paint Defender Spray Film nepoškodí lak šho automobilu. 

Spúšťač (Násadka) 
3M Paint Defender Spray Trigger Vám ešte viac uľahčí nanášanie 3M Paint Defender Spray Filmu. Je navrhnutý tak, aby minimalizoval únavu prstu pri aplikácii, spojenú s aerosólovými sprejmi a ich malými spúšťačmi. Toto zariadenia Vám poskytne pohodlnú rukoväť, ktorá Vám umožní používať potenciál celej ruky, nielen prstu, na vyvíjanie tlaku pri aplikácii pomocou spúšťača. Takýmto spôsobom tiež minimalizujete riziko nerovnomerného nanesenia spreju a ušetríte si čas. 3M Paint Defender Spray Trigger je navrhnutý tak, aby pasoval na väčšinu aerosólových sprejov a tak ho budete môcť využiť aj pri iných produktoch balených v spreji. 

 

YTk5MT