logo    Gabriel KARA - AUTO GATTI  Váš partner pre lakovanie.  Ceny sú viditeľné až po prihlásení. 

Ceny sú viditeľné len pre registrovaných užívateľov. Po registrácií sa Vaše konto stane aktívne do 24 hodín budete o tom oboznámený e-mailom.

 


Úvod »» Rims


        

Rims

img

 

Číslo produktu: 004
Výrobca: Frescura
EAN kod: 389.1.25 Kg

Alkalický koncentrát RIMS 25 kg balenie pre efektívne a dôkladné čistenie všetkých typov diskov, motorov a podvozkov. Jednoducho bez nutnosti použitia špongie odstraňuje rôzne nečistoty (usadeniny produkované brzdovými dostičkami a rôzne olejové mastnoty). Nepôsobí korozívne a je šetrný k povrchovým náterom.

 

Ideálny čistiaci prostriedok pre umývacie linky, samoobslužné umývacie boxy a na umývanie s vysokotlakovými strojomi. Pôsobí okamžite na všetky druhy znečistenia.

 

 

 

              Ručné použitie

Sila aplikácie

         Rims : voda

       %

Silné

          1:5 - 1:7

  20 - 15 

Stredné

        1:7 - 1:10 

 

  15 - 10

 

Slabé

        1:10 - 1:20

   10 - 5

 

          Automatické systémy

Sila aplikácie

             ml/auto

   %

Silné

                50

      15

Stredné

                40

      10

Slabé

                30

       5

NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

Podmienky ochrany osobných údajov
Zákonným dôvodom spracovanie Vašich osobných údajov je Váš súhlas dávaný týmto správcovi v zmysle čl. 6 ods. 1 písm. a) Nariadenie Európskeho parlamentu a Rady 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracovaní osobných údajov a o voľnom pohybe týchto údajov a o zrušení smernice 95/46/ES. Účelom spracovania Vašich osobných údajov je zasielanie daňových dokladov za prenájom systému, obchodných oznámení a činenia iných marketingových aktivít správcom voči Vašej osobe.

 

Opíšte text z obrázku: *
captcha Nový obrázok

Upozornenie. Správca webu si vyhradzuje právo zmazať vulgárne alebo také príspevky, ktoré by poškodzovali záujmy správcu webu.

ZmMzYT